Ruční výroba a prodej originálních šperků a bižuterie  
  <zpět na úvodní stránku  
   
 

Novinky

 
 

Pomocí této sekce bych Vás ráda krátce informovala o provedených změnách na mých stránkách:

 

01.03.2017 - EET ( elektronická evidence tržeb ).

OSOBNÍ ODBĚR

V souvislosti se zavedením EET ( elektronická evidence tržeb ) pro eshopy, od 1.3.2017 příjmám jen bezhotovostní platby na účet ( číslo účtu sdělím při závazné objednávce ). V případě osobního vyzvednutí objednaného zboží, je nutné za objednané zboží, předem zaplatit na účet, až poté je možné zboží osobně vyzvednout. V Brně je možný osobní odběr, viz kontakt. Je však nutné telefonicky se předem objednat.

Vážené zákaznice, pokud Vás zaujme některý z mých výrobků, u kterého bude uvedeno, že je prodaný, neváhejte mne kontaktovat. Je pravděpodobné, že mám podobný vyroben, ale nestihla jsem uvést fotografii s popisem na web. V takovém případě Vám zašlu fotografii jiného, co nejvíce podobného Vaší představě a Vy se rozhodnete, zda Vám tato náhradní nabídka bude vyhovovat, případně vyrobím nový. Děkuji za pochopení.

20.07.2017 - Aktualizovány NÁRAMKY - KOMPLETNĚ.

19.07.2017 - Nové MODRÉ NÁHRDELNÍKY, MODRÉ SOUPRAVY , ZELENÉ NÁHRDELNÍKY , HNĚDÉ NÁHRDELNÍKY.

18.07.2017 - Nové ORANŽOVÉ NÁHRDELNÍKY , aktualizovány ČERVENÉ NÁHRDELNÍKY , ČERVENÉ SOUPRAVY , RŮŽOVÉ NÁHRDELNÍKY , FIALOVÉ NÁHRDELNÍKY , FIALOVÉ SOUPRAVY .

17.07.2017 - Nové BROŽE , ŽLUTÉ NÁHRDELNÍKY , ČERNÉ NÁHRDELNÍKY .

23.03.2017 - Nové MODRÉ SOUPRAVY , MODRÉ NÁUŠNICE, RŮŽOVÉ NÁHRDELNÍKY, FIALOVÉ NÁHRDELNÍKY, ŽLUTÉ NÁHRDELNÍKY .

23.02.2017 - Nové ČERVENÉ NÁHRDELNÍKY , ČERVENÉ SOUPRAVY, ČERVENÉ NÁRAMKY .

22.02.2017 - Aktualizovány BROŽE . Bývá zvykem, že brože "Zvířátka" mám většinou vyrobeny i v dalších barvách. Pokud by Vás tedy zajímala například brož sovička, ale v jiné barvě než je zveřejněna na webu, prosím, napište. Pokud mám vyrobeno a není prodaná, pošlu Vám aktuální nabídku ve Vámi požadovaném barevném provedení... Aktualizovány ČERVENÉ PŘÍVĚSKY , MODRÉ PŘÍVĚSKY .

21.02.2017 - Po delší odmlce se opět vracím k postupné aktualizaci mojí nabídky na těchto stránkách. A začínám hned žádanou NOVINKOU, kterou jsou SPONY NA ŠÁTKY. Věřím, že potěším všechny, kteří na tuto nabídku netrpělivě čekali již od vánočních trhů na Zelňáku. Postupně budu doplňovat i další výrobky. Mějte jen, prosím, trpělivost a neváhejte mě kontaktovat i v případě, že Vás zaujme již prodaný výrobek. Budu se Vám snažit nabídnout podobný, který je vyroben, jen nebyl zveřejněn. Děkuji a přeji hezké dny.

11/2011 - Nová e-mailová adresa: dita.fle(zavináč)gmail.com ((zavináč), prosím, nahraďte symbolem @) Stará adresa bude ještě několik měsíců funkční, používejte však adresu novou. Děkuji

***********

 

 
<zpět na úvodní stránku  
 
       
„Člověk, který nikdy neplakal nežil opravdový život!“ Jan Werich